Anasayfa » Antivirüs Lisans Anahtarları

29 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Eset Cyber Security – Mac Lisans Anahtarı

539,90

Eset Cyber Security Pro – Mac Lisans Anahtarı

629,90

Eset Protect Advanced (11 Kullanıcı) Lisans Anahtarı

7.999,90

Eset Protect Advanced On-Prem (6 Kullanıcı) Lisans Anahtarı

2.999,905.999,90

Eset Protect Complete (11 Kullanıcı) Lisans Anahtarı

9.999,90

Eset Nod32 Antivirüs Lisans Anahtarı

549,90

Eset Smart Security Premium Lisans Anahtarı

799,90

ESET Business Security Lisans Anahtarı

399,904.499,90

Kaspersky Internet Security Lisans

79,90

Kaspersky Total Security Lisans Anahtarı

149,90

Kaspersky Small Office Security Lisans Anahtarı

799,903.699,90

Antivirüs Lisans Anahtarları

Antivirüs Lisans Anahtarları

Antivirüs lisans Anahtarı,  bilgisayar kullanıcılarının dünya çapında korunmasını sağlayan önemli bir araçtır. Günümüzde, her gün yeni ve güçlü virüsler ortaya çıkıyor. Bu nedenle, insanların sistemlerini korumak için güvenlik önlemleri almaları gerekiyor. Antivirüs lisans anahtarları, bu güvenlik önlemlerinin temelini oluşturur.

Ne İşe Yarar?

Antivirüs lisans anahtarları, bilgisayar kullanıcılarının sistemlerini virüslerden koruyabilmelerini sağlar. Bu anahtarlar, bir antivirüs programının kullanıcıya lisans vermesini sağlar. Bu lisans, kullanıcının bu programı kullanma hakkını tanır. Antivirüs lisans anahtarları, kullanıcının sisteminde mevcut olan virüslerin algılanmasını ve temizlenmesini sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Antivirüs lisans anahtarı kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcılar, öncelikle bir antivirüs programı indirmelidir. Ardından, programın kurulumu tamamlanır ve lisans anahtarının girilmesi istenir. Kullanıcı, lisans anahtarını satın aldığı yerden alır ve programın lisans anahtarı kutusuna girer. Böylece, antivirüs programı lisanslanmış olur ve kullanıcı sistemini virüslerden koruyabilir.

Sonuç

Antivirüs lisans anahtarları, bilgisayar kullanıcılarının sistemlerini virüslerden koruyabilmelerini sağlayan önemli bir araçtır. Bu anahtarlar, bir antivirüs programının kullanıcıya lisans vermesini sağlar. Kullanıcılar, lisans anahtarını satın aldıkları yerden alır ve programın lisans anahtarı kutusuna girer. Böylece, antivirüs programı lisanslanmış olur ve kullanıcı sistemini virüslerden koruyabilir.

Kaspersky Lisans Anahtarları

Eset Lisans Anahtarları

Bitdefender Lisans Anahtarları

Mcafee Lisans Anahtarları